Gelato Ladies

Lahtiolekuajad
Kolmapäev: 12:00-19:00
Neljapäev: 12:00-19:00
Reede: 12:00-19:00
Laupäev: 12:00-19:00
Pühapäev: 12:00-19:00

Gelato Ladies valmistab iga päev kvaliteetsest, naturaalsest ja hooajalisest toorainest erilist Itaalia stiilis käsitööjäätist ehk gelatot. Hästi hoitud töötajad pakuvad suurepärast teenindust ning kire ja pühendumisega töötatakse ka jäätiseköögis, et tagada stabiilselt parim ja värskeim gelato.​

Külalistele pakutakse lisaks maitseelamusele ka meeldivat kohvikukeskkonda, mis on toredaks kohtumispaigaks sõprade ja perega. Tallinna vanalinnas asuva kohviku hubane, helge ja armas interjöör mahutab istuma 20 inimest, suvehooajal on ka maja ees terrass. Kohvik on armsalt lapse- ja loomasõbralik.

Suure osa jäätistes on vegan sorbetid ning enamus jäätiseid on ka gluteenivabad. Pakutakse ka laia valikut jooke ja koolitatud baristad valmistavad kõrgekvaliteetseid kohvi- ja teejooke.​ Võimalik on ka jäätist kaaluga oma termokarbis kaasa osta.

Kohvikus saab korraldada ka sünnipäevi, eriüritusi, töötubasid ja palju muud. Gelato Ladies rõõmustavad oma jäätisekäruga inimesi ka kliendiüritustel, festivalidel ja erapidudel. Kui soovib oma üritusele ka Gelato Ladies jäätisekäruga, siis kindlasti tasub ühendust võtta.

Gelato Ladies

Uus 28, Tallinn