Gelato Ladies

0 arvustust

Gelato Ladies valmistab iga päev kvaliteetsest, naturaalsest ja hooajalisest toorainest erilist Itaalia stiilis käsitööjäätist ehk gelatot. Hästi hoitud töötajad pakuvad suurepärast teenindust ning kire ja pühendumisega töötatakse ka jäätiseköögis, et tagada stabiilselt parim ja värskeim gelato.​

Jäätiste seast leiab suure valiku veganjäätiseid ning enamus jäätiseid on ka gluteenivabad, veganitele on sobilikud ka vahvlikoonused ja pekaanipähkliküpsised. Pakutakse ka laia valikut jooke ja koolitatud baristad valmistavad kõrgekvaliteetseid kohvi- ja teejooke.​ Kõiki kohvijooke saab ka taimse piimaga (kaera, soja, mandli). Võimalik on ka jäätist kaaluga oma termokarbis kaasa osta.

Külalistele pakutakse lisaks maitseelamusele ka meeldivat kohvikukeskkonda, mis on toredaks kohtumispaigaks sõprade ja perega. Tallinna vanalinnas asuva kohviku hubane, helge ja armas interjöör mahutab istuma 20 inimest, suvehooajal on ka maja ees terrass. Kohvik on armsalt lapse- ja loomasõbralik.

Kohvikus saab korraldada ka sünnipäevi, eriüritusi, töötubasid ja palju muud. Gelato Ladies rõõmustavad oma jäätisekäruga inimesi ka kliendiüritustel, festivalidel ja erapidudel. Kui soovib oma üritusele ka Gelato Ladies jäätisekäruga, siis kindlasti tasub ühendust võtta.

0 arvustust

Kirjuta arvustus

Lahtiolekuajad

Esmaspäev

11:00 - 21:00

Teisipäev

11:00 - 21:00

Kolmapäev

11:00 - 21:00

Neljapäev

11:00 - 21:00

Reede

11:00 - 21:00

Laupäev

11:00 - 21:00

Pühapäev

11:00 - 21:00