Taimsete Valikute programmist

Programmi Taimsed Valikud eesmärk on suurendada vegantoitude valikut ja kättesaadavust Eesti toitlustusettevõtetes ning Taimsete Valikute programmiga liitumine on suurepärane võimalus söögikohal jõuda lähemale vegantoidust huvitatud inimesteni ning seeläbi suurendada oma klientuuri!

Programmiga liitumise eeltingimuseks on:
♦ mitmekülgse vegantoiduvaliku pakkumine, st vegantoitu sooviv klient saab samaväärse ja meeldiva kogemuse nagu kõik teised;
♦ vegantoidu pakkumine igapäevaselt;
♦ vegantoidu menüüs üheselt ja selgelt ära märgistamine.

Meie jaoks on oluline, et vegantoit oleks tavapärane osa menüüst ja vegantoitu sooviv klient saaks programmiga liitunud söögikohti külastada muretult igal ajal.
Programmiga liitunutele anname ka ilusad rohe-oranžid “vegansõbralik – vegan friendly” programmikleebised, lisame kaardile ja kuulutame liitumist sotsiaalmeedias.

Soovi korral korraldame hea meelega ka erinevaid sotsiaalmeediamänge ja -loose, üritusi ning pakkumisi, aitame menüü koostamisel ning pakume vegankokakoolitus.

Programmiga liitumiseks võta meiega ühendust meiliaadressil anu@loomus.ee.

Tule vabatahtlikuks!

Tule anna oma panus loomasõbralikuma maailma loomisesse! Ootame Sind appi Taimsete Valikute programmi tiimi, kui veganlus on Sulle hingelähedane ja loomad panevad Sul südame kiiremini põksuma.

Taimsete Valikute tiimis saad
♦ suhelda vegansõbralike ettevõtete ja organisatsioonidega,
♦ välja mõelda ja ellu viia vahvaid uuenduslikke ideid veganluse edendamiseks,
♦ jagada põnevaid mõtteid veganmaailmast ja palju muud.

Vabatahtlikuks hakkamine on suurepärane võimalus anda oma panus parema maailma loomisesse. Vabatahtlik töö pakub ka uusi kogemusi, teadmisi, tuttavaid ja suurt rõõmu ühise eesmärgi nimel töötamisest.

Vabatahtlikele korraldatakse ka koolitusi, infopäevi ja kokkusaamisi. Enese harimiseks on vabatahtlikel ligipääs ka suurele valikule loomakaitseteemalistele raamatutele ja filmidele.
Loomus on tunnustatud ka Eesti Külaliikumine Kodukant ja Siseministeeriumi poolt vabatahtliku sõbra märgiga, mis näitab, et organisatsioonis on vabatahtlike kaasamine hästi läbi mõeldud ning seal on vabatahtlikul mõnus ja turvaline tegutseda!

Kui Sa soovid liituda Taimsete Valikute toreda tiimiga, siis palun täida uue vabatahtliku ankeet.