Tule vabatahtlikuks!

Tule anna oma panus loomasõbralikuma maailma loomisesse! Ootame Sind appi Taimsete Valikute programmi tiimi, kui veganlus on Sulle hingelähedane ja loomad panevad Sul südame kiiremini põksuma.

Taimsete Valikute tiimis saad
♦ suhelda vegansõbralike ettevõtete ja organisatsioonidega,
♦ välja mõelda ja ellu viia vahvaid uuenduslikke ideid veganluse edendamiseks,
♦ jagada põnevaid mõtteid veganmaailmast ja palju muud.

Vabatahtlikuks hakkamine on suurepärane võimalus anda oma panus parema maailma loomisesse. Vabatahtlik töö pakub ka uusi kogemusi, teadmisi, tuttavaid ja suurt rõõmu ühise eesmärgi nimel töötamisest. Vabatahtlikele korraldatakse ka koolitusi, infopäevi ja kokkusaamisi. Enese harimiseks on vabatahtlikel ligipääs ka suurele valikule loomakaitseteemalistele raamatutele ja filmidele.

Taimsete Valikute programmi veab eest loomade eestkoste organisatsioon Loomus, mis on pälvinud Eesti Külaliikumise Kodukant ja Siseministeeriumi poolt Vabatahtliku sõbra märgi. See näitab, et organisatsioonis on vabatahtlike kaasamine hästi läbi mõeldud ning seal on vabatahtlikul mõnus ja turvaline tegutseda!

Kui oled huvitatud vabatahtlikust tööst Taimsetes Valikutes, siis täida palun Loomuse uue vabatahtliku ankeet. Pärast ankeedi täitmist võtame Sinuga peagi ühendust (PS! Kui meil kirja ei saa, siis piilu igaks juhuks ka rämpsposti kausta). Kõiki meile avaldatud andmeid kasutame üksnes MTÜ Loomus siseselt ega võimalda neile ligipääsu kõrvalistel isikutel.