Krooni ajal loodud kohvik kannab edasi eestlaste hinge jäänud oma raha mälestust ja nimetust Kroon. Sisekujunduses ollakse nüüdisaegselt etnolikud ja Esimese Eesti aegselt lihtsalt elegantsed. Krooni visiooniks ja eesmärgiks on alati olnud pakkuda lihtsaid ja koduseid toite, häid maitseid ja põnevalt lahendatud kaasaegseid ideid. Hoitakse joont, et komponendid oleksid selgelt tuntavad, maitsed ehedad ja tooraine valdavalt Maarjamaalt. Klientide toitumiseelistusi arvestades vahetatakse vähemnõutud toidud regulaarselt uute vastu välja- seega, menüü on pidevas muutumises.

Kroon pakub nii a la carte kui ka gruppide toitlustamist – nii rõõmsateks kui kurvemateks sündmusteks. Samuti tehakse catering’u ning neilt on võimalik tellida nii magusaid kui soolaseid kooke, torte ja kringleid. Toitudest tullakse vastu kõigile klientidele ja pakutakse ka ulatuslikku veganmenüüd.

Kohviku perenaiseks ja loojaks on Riima Berens, kelle unistuseks juba väikse lapsena oli teha üks õige enda kohvik. Kohviku igapäevaelu taga ongi üks suur pere, kes kõik teevad oma tööd armastusega. Tänaseks on Krooni Kohvik üks Pärnu lahutamatu osa ning unistus reaalsuseks saanud!

Kroon on endale südameasjaks võtnud olla võimalikult loodussõbralik ja teha paremaid valikuid seal, kus vähegi võimalik. Seetõttu on kohvik läinud üle võimalikult väiksele plastikukasutusele. Täna on enamik müüdavaid jooke, k.a. karastusjoogid ainult klaaspudelites, et vähendada plastiku kasutust. Lisaks sellele kasutatakse toitude kaasa pakkimiseks ainult VegWare biolagunevaid ja komposteeruvaid pakendeid, paberkotte ning samuti puidust nuge ja kahvleid.

0 Reviews

Write a Review

Kontaktandmed

Riia maantee 71, Pärnu, 80019 Pärnu maakond, Estonia

Sotsiaalmeedia:
Lahtiolekuajad

Esmaspäev

11:00 - 18:00

Teisipäev

11:00 - 18:00

Kolmapäev

11:00 - 18:00

Neljapäev

11:00 - 18:00

Reede

11:00 - 20:00

Laupäev

11:00 - 20:00

Pühapäev

11:00 - 18:00