Kahvliga kliimamuutuste vastu #10 Rakveres

Maitseme taimseid toite ja jooke ning räägime seostest keskkonna ja toitumise vahel, arvutame osalejate soovil oma toidu keskkonnajalajälje ning võime koostada ka taimse toidu näidismenüü üheks nädalaks.

Loosime kahele osalejale trükisooja kokaraamatu “Maru maitsete maailm” ning kõigile osalejatele anname kaasa kingituseks maitsvaid vegan tooteid katsetamiseks ja maitsmiseks!

Läbi oma toiduvalikute on lihtne olla veelgi enam keskkonna- ja kliimasõbralik kui oskame mõelda iseenda valikutele toidupoes.


Oleme märganud, et väljaspool Tallinnat ja Tartut võib olla raskem täistaimset (vegan) valmistoitu leida, mistõttu näitame, kuidas saab ise lihtsalt toituda nii taimselt, maitsvalt kui tervislikult.

Kohvi ja tee kõrvale pakume maitsvat täistaimset külmlauada.

Kõik, kel on lapsed – tulge osalema koos lastega! Lastele on eraldi mängu- ja joonistamisnurk.

TASUTA!

Loomus ja selle veganprogramm Taimsed Valikud algatasid Aktiivsete Kodanike Fond / Active Citizens Fund Estonia toel haridusliku projekti “Kahvliga kliimamuutuste vastu”, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust toitumise mõjust planeedile. Projekti kohta saab lähemalt lugeda siin: taimsedvalikud.ee/kahvliga.

* Maru Metspalu kokaraamat “Maru maitsete maailm

** Rakveres on vegan kohvik Nurk aadressil Vilde 3, kust soovitame nii enne kui pärast üritust läbi astuda!

Kommenteeri: