Kahvliga kliimamuutuste vastu #9 Võrus

Maitseme taimseid toite ja jooke ning räägime seostest keskkonna ja toitumise vahel, arvutame oma toidu keskkonnajalajälje ning osalejate soovil võime koostada omale taimse toidu näidismenüü üheks nädalaks.

Loosime kahele osalejale vegan kokaraamatu ning kõigile osalejatele anname kaasa kingituseks maitsvaid vegan tooteid katsetamiseks ja maitsmiseks!

Meiega on sel korral Markus Mekk ja Kadri Karu (Vana-Võromaa Vegan ja Vegan kokakool) toite pakkumas ning kohalikke võimalusi tutvustamas.

Läbi oma toiduvalikute on lihtne olla veelgi enam keskkonna- ja kliimasõbralik kui oskame mõelda iseenda valikutele toidupoes.
Oleme märganud, et maakohtades on raskem täistaimset (vegan) valmistoitu leida, mistõttu näitame kuidas saab lihtsalt toituda ni taimselt, maitsvalt kui tervislikult. Kohvi ja tee kõrvale pakume isegi maitsvat täistaimset külmlauada.

Kõik, kel on lapsed – tulge osalema koos lastega!

TASUTA!

Loomus ja selle veganprogramm Taimsed Valikud algatasid Aktiivsete Kodanike Fond / Active Citizens Fund Estonia toel haridusliku projekti “Kahvliga kliimamuutuste vastu”, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust toitumise mõjust planeedile. Projekti kohta saab lähemalt lugeda siin: taimsedvalikud.ee/kahvliga.

Kommenteeri: