Loomus kutsub veetma jõule loomasõbralikult

Nagu juba traditsiooniks on saanud, kutsub Loomade eestkoste organisatsioon Loomus selgi aastal kõiki tähistama loomasõbralikke jõule. Loomus soovitab katta jõululaud hea vegantoiduga, veeta aega oma lemmikutega ning valida loomasõbralikud kingid nii päkapiku sussidesse kui jõuluvana kingikotti!

“Jõuludel kutsutakse alati hoolima kõigist inimestest, ent mis oleks, kui laiendaks seda hoolivust ka loomadele?” küsis Loomuse kommunikatsioonijuht Farištamo Eller. “Loomasõbralike jõulude pidamine pole tegelikult ka üldse raske, retsepte, kuidas taimseid jõuluroogi valmistada, on järjest enam. Kui aga ise ei jõua süüa teha, leiab poest alternatiive nii verivorstidele kui ka veganmärgistusega jõulukapsast ja piparkoogitainast.”

Omalt poolt loosib Loomus Facebooki ürituse Loomasõbralikud jõulud 2022 osavõtjate vahel välja põnevaid kingitusi, et tuua veel lisaks kuhjaga jõulurõõmu ja loomasõbralikkust aasta viimastesse päevadesse. 

Loomasõbralikke jõule toetavad: Eesti Loomakaitse Selts, Eesti Vegan Podcast, Eesti Vegan Selts, Veganmess, Jane kaerajook, Katharina Grepp Illustration, Kiiks ja Knihv, Les Petites, LIANA Kohvik, Loven Design, Marta pagar, Naturist, Nõgel, Nordtempeh, Orkla, Rohebox, Tanel Veenre, VABA toit, Varrak, Veganfoodie, Vegankohvik Fern ja Vöner. 


Sel aastal on Loomusel loomasõpradele ka Loomuse jõulukalender, kus on iga aknakese taha peidetud üks loomasõbralik tegu. Kes veel pole seda avanud, siis veel jõuab, sest poole jõulukalendri jagu aknakesi on jõuludeni veel ees. 

Kommenteeri: