Põnevad vegan podcastid

Tahaks nädalavahetusel midagi mõnusat kuulata? Kuidas sobiks mõnus podcast?

Two Vegan Idiots

Kaks koomikut Carl ja Julian peavad humoorikat podcasti Two Vegan Idiots, kus nad räägivad naljakatest juhtumitest ja oma niisama igapäeva elust veganina. Sobib suurepäraselt, kui soovid mõnikord niisama tempo maha keerata ja mitte kõike nii tõsiselt võtta. Kuula podcasti siin.

Viva! Podcast

Kui Sa soovid kuulata vegan aktivismist, siis Viva! podcast on Sulle ideaalne. 😉 UK podcastis räägitakse erinevatest vegan kampaaniatest, tutvustatakse erinevaid aktiviste ja tuuakse kuulajateni viimased uudised veganmaailmast. Kuula podcasti siin.

Vegan Warrior Princesses Attack!

Kui soovid laia valikut teemasid lisaks veganlusele, siis soovitame Sulle Vegan Warrior Princesses Attack! podcasti, kus räägitakse lisaks ka poliitikast, kapitalismist, feminismist ja paljudest muudest põnevatest teemadest. Kuula podcasti siin.

The Bearded Vegans

The Bearded Vegans on Paul ja Andy, kes viivad läbi sügavaid ja põnevaid vestlusi veganluse eetilisusest, aktivismist, maitsvast vegantoidust ja paljust muust huvitavast. Ent habemetest lubasid nad mitte palju rääkida. 🙂 Kuula podcasti siin.

Eesti vegan Podcast

Loomulikult soovitame ka jälgida Eesti vegan Podcasti. 🙂 Podcastis räägitakse Eesti veganitest, erinevatest veganlusega seotud artiklitest, veganite igapäevaelust ja ka suurematest ühiskonnaprobleemidest. Kuula podcasti siin.

Loomade Hääl

Kui soovid kuulata laiemalt loomade eestkostest Eestis, siis muidugi meie oma Loomuse Loomade Hääl on väga hea valik. Loomade Hääl on loomade eestkoste organisatsiooni Loomus poolt eest veetav podcast, mille eesmärk on tuua kuulajateni süvendatult erinevaid loomakaitsesse ja -õiguslusse puutuvaid teemasid. Podcast on mõeldud kõigile, kes hoolivad meid ümbritsevast keskkonnast ja loomadest. Podcasti juhib pika ajakirjandusliku, eelkõige raadio- ja telekogemusega saatejuht ja Loomuse liige Sven Paulus. Kuula podcasti siin.

Kommenteeri: