Meil on olnud põnev kuu! (Taimse piima väljakutse – uudiskiri 31. august)

Terve kuu vältel oleme kutsunud teid kõiki tegema taimseid piimavalikuid. Aitäh, et selle väljakutse vastu võtsite!
Muidugi julgustame kõiki samas vaimus ka jätkama!

Kui liitusid väljakutsega hiljem või ei leia oma postkastist miskipärast uudiskirju enam üles, siis võid neid kõiki lugeda ka väljakutse lingipuust.

Lõpetame väljakutse hurraaga!

Ja väljakutse lõppu on meil üks tore loosimäng! Nimelt loosime neljale armsale inimesele kinkekoti Oddlygoodi poolt. Kingikotist leiab nii meie lemmikud (nt kaneeli-kardemonimaitselise kaerapiima) kui ka midagi üllatavamat ja uuemat.

Loosist saad osa võtta nii Taimsete Valikude Facebookis kui ka Instagramis. Õnnelikud võitjad kuulutame välja esmaspäeval, 5. septembril.

Väljakutset toetab rahvusvaheline veganorganisatsioon VegFund. Kui Sa soovid ka meid aidata, siis saad seda teha näiteks “Ma armastan aidata” portaalis.

Kui Sa ei ole end veel Facebookis ürituse “Taimse piima väljakutse 2022” all osalejaks märkinud, siis soovitame Sul seda teha. Kogu augustikuu jooksul leiad põnevat sisu nii ürituse alt kui ka Loomuse (FB, IG) ja Taimsete Valikute (FB, IG) sotsiaalmeediast.
Kui proovid midagi uut või saad teada midagi põnevat, siis julgustame Sind seda jagama sotsiaalmeedias. Kindlasti kasuta ka teemaviidet #taimsepiimaväljakutse2022.

Kui liitusid väljakutsega poole peal, siis saad varasemate uudiskirjadega tutvuda lingipuus või väljakutse lehel.

Mõnusat katsetamist
Loomus ja Taimsed Valikud

Kommenteeri: