Taimsete valikute 5 soovitust jõuludeks

Enda ja oma lähedaste hoidmiseks peame püsima kodus, kuid see ei tähenda, et peaksime ilma jääma imelistest maitsetest. Lisaks tuletame meelde, et paljud meie armastatud söögikohad vajavad ka meie tuge.

Mitmetes meie lemmikkohtades on jõulude puhul ka erimenüüd. Sel aastal jõulud saavad olema paraku teistsugused, ent see ei tähenda, et ei võiks jõuludest rõõmu tunda. MTÜ Loomuse veganprogramm “Taimsed valikud” toob täna Sulle oma soovitused, mida põnevat proovida sel talvel.

1. Veganrestoran V Tallinna vanalinnas pakub jõulude puhul mitmekäigulist erimenüüd ning lisaks piparkoogitainast, seitanipraadi, isetehtud veganvorsti, meremarja, leiba ja määrdeid. Viimased sobivad ka ideaalselt kingituseks vegangurmaanile.

2. Lisanna kohvikud Tallinna vanalinnas ja kesklinnas pakuvad erinevaid jõuluseid hõrgutisi, näiteks jõulupuding purgis, piparkoogi-jäätisekokteil, piparkoogilatte ja jääkohv, glögi ja palju muud.

3. Kohvik Kringel Tallinnas Uue-Maailma piirkonnas pakub jõuludeks piparkoogitainast ja muidugi jõulukringlit!

4. Trikster Tihane Tartus pakub jõulude puhul mitmeid põnevaid asju. Menüüst leiab veganitele sobilikud peedi wellington’i, piparkoogitiramisu ja piparkoogitaigna. Lisaks saab Trikster Tihasest tellida mõnusa kingipaki, mis sobib ideaalselt kingiks nii sõpradele kui ka miks mitte iseendale.

5. Kui mõtled veel, mida oma lähedastele kinkida, siis kingi elamus, näiteks kinkekaart oma lemmiksöögikohta või mõnda uute söögikohta, et oleks, mida uuel aastal oodata. Kinkekaart on ka ideaalne kingitus, mis mahub ilusti ümbrikusse, mistõttu saab seda ka praegusel keeruliselt ajal turvaliselt oma lähedastele saata.

Jõulud on hoolimise aeg – hoia end, oma lähedasi ja kõiki teisi. Vaatamata sellele, et jõulud on sel aastal teistsugused, naudi mõnusat vegantoitu ja veeda aega oma lähedastega, isegi kui see on seekord virtuaalselt. Liitu ka Loomuse Facebooki üritusega “Loomasõbralikud jõulud 2020”. Mõnusaid loomasõbralikke jõule!

Kommenteeri: